یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397

 

 

دیدار پرسنل صنعت آب شهرستان نهبندان با امام جمعه و فرماندار نهبندان به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب

در اولین روز از هفته صرفه جویی در مصرف آب با عنوان(آب،اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال) پرسنل صنعت آب شهرستان نهبندان با فرماندار محترم و امام جمعه شهر نهبندان دیدار کردند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، در این دیدار فرماندار شهرستان نهبندان ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات،به بیان توضیحاتی در خصوص نقش اطلاع رسانی در مدیریت مصرف آب پرداخت و بر استمرار نشست های اطلاع رسانی در طول سال تاکید کرد.

 "اصغر نظافت" در ادامه ضمن اشاره به وضعیت کمی و کیفی منابع آب شهرستان، به تشریح اعتبارات تخصیص یافته به بخش آب شهرستان پرداخت.        

در دیدار پرسنل صنعت آب شهرستان نهبندان با امام جمعه این شهر، حجت السلام والمسلمین" عباسعلی خزاعی" امام جمعه شهر نهبندان، اظهار داشت: موضوع و اهمیت آب در آموزه های دینی به طور مکرر آمده است و بزرگان دین نیز در خصوص صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرده اند.

وی نقش اطلاع رسانی در خصوص صرفه جویی در مصرف آب را به ویژه مطرح شدن موضوع از طریق تریبون نمازجمعه شهر مهم عنوان کرد و گفت: اقدامات در این بخش باید به صورت ملموس و قابل انتقال به مردم باشد و نیاز است در خصوص رعایت حریم کیفی منابع اب روستاها جلسات آگاهی بخشی و اطلاع رسانی برگزار شود.

در ابتدای  این دیدارها ،محمد علی شهابی رئیس اداره منابع آب نهبندان گزارشی از عملکرد صنعت آب شهرستان و مصوبات اجرا شده ارائه داد.

وی همچنین با تشریح وضعیت منابع آبی شهرستان میزان بارندگی سال جاری بر مشارکت همگانی در خصوص مدیریت مصرف منابع آبی تاکید کرد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی

دیدگاه کاربران
« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای خراسان جنوبی است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا